Треньорът на Ботев: Крайното 1:1 е по-скоро справедлив резултат

"Можехме да си решим мача, но също така и Спартак имаше шансове", каза Величков

Доволен от мъжеството и старанието на своите футболисти и по-малко от играта им е треньорът на Ботев (Враца) Бойко Величков. Тимът му спечели точка при гостуването в Плевен, но също така загуби две, защото водеше до 83-тата минута след ранен гол на Павел Петков.

"Крайното 1:1 е по-скоро справедлив резултат", каза Величков пред "Дарик Враца". Той изрази съжаление, че за пореден мач не е видял желаната увереност и класа във футболистите си, като за сметка на това са компенсирали с много характер и себераздаване. "Можехме да си решим мача и изпуснахме много възможности за гол, но също така и съперникът ни имаше шансове", смята Величков.

Според него, точката е ценна и серията от четвърти мач без поражение ще даде допълнителна увереност на играчите му преди домакинството с лидера Септември идната събота. Спартак пък ще гостува на Ботев (Гълъбово) на 17 септември.