Автор:

Plevenutre.bg

Всичко от Автора

Плевенчани се окичиха със сребро

Приключи 21-вото състезание за купата на федерацията за пожароприложен спорт. В надпреварата на Лекоатлетически стадион Пловдив за призовите места участие взеха над 90 пожарникари от регионални дирекции на ПБЗН Бургас, Варна, Враца, Кърджали, Плевен, Пловдив, София град, Стара Загора и представителният отбор на Факултет ПБЗН-Академия МВР.

Комплексен победител и златен медалист стана отборът на Стара Загора. Със сребро се окичиха състезателите от РДПБЗН - Плевен, а трети станаха курсантите от представителния отбор на Факултет ПБЗН към АМВР.

3. Михаил Костов от Пловдив- 33.97

В дисциплината Пожарна щафета 4х100 метра с препятствия с време от 60.69 , станаха състезателите от Стара Загора. Втори се класираха младите надежди от Факултет ПБЗН с постижение 61.72. Бронзовите медали отнесоха състезателите от РДПБЗН Враца, които показаха време от 63.83.