Спартак (Плевен) победи Миньор в голов трилър с пет попадения

06-10-2024, 18:46

Автор:

Plevenutre.bg

Всичко от Автора

Тимът на Краси Бислимов показа страхотен хъс и извоюва трета поредна победа във Втора лига

Спартак (Плевен) записа драматичен успех над Миньор в мач с два обрата и така регистрира трета поредна победа във Втора лига! Отборът на Красимир Бислимов се наложи над "чуковете" у дома с 3:2 в среща от 12-ия кръг на кампанията.

Плевенчани откриха резултата чрез Яни Пехливанов, който се разписа от дузпа в 16-ата минута. С два гола на Калоян Йосифовв 37-ата и 49-ата "жълто-черните" обаче стигнаха до обрат.

Плевенчани показаха страхотен хъс през втората част и Васил Шопов се разписа за 2:2 в 51-вата минута, а 120 секунди преди края на редовното време Спартак заслужи трите точки - Виктор Иванов вкара и осигури на тима си трети пореден успех в шампионата.

Плевенчани са на седмо място в класирането, а Миньор остава на 13-ата позиция.

В следващия кръг Спартак гостува на Беласица (Петрич), двубоят е на 19 октомври.