Пребиха футболен съдия на мач в Плевенско (Видео)

Автор:

Plevenutre.bg

Всичко от Автора

Главният рефер беше нападнат от публиката и футболисти в село Брест

Побой над футболен съдия в Плевенско прекрати мач от аматьорската футболна лига, съобщава Нова тв. Главният рефер беше нападнат от публиката и футболисти в село Брест. В 65-ата минута мачът бил прекратен докато домакините от Брест водели с 2:1.

„Нямам обяснение за ситуацията. В 65-ата минута свирих фал в центъра. Футболист на „Брест” мина покрай мен и с юмрук ме удари в хълбока, след което азз се измъкнах и му дадох червен картон. ОИ така станаха големите ексцеции. В следващия момент целия отбор се нахвърли върху мен. Хванаха ме за главата, дърпаха ме, удряха ме. По някое време съм паднал и съм загубил съзнание. Не знам колко време съм бил на земята, може би минута две или три, но съм станал и съм прекратил мача”. Това разказа в ефира на „Здравей, България” футболният съдия Павел Василев.

По думите му след това той се отправил към съблекалнята и отново бил нападнат.

Павел Василев призна, че в Брест се свири трудно и почти няма съдия, който да не е пострадал.