Военнослужещи от Плевен със силно представяне в Държавното военно първенство по футбол

Спорт

24-10-2023, 09:19

Автор:

Plevenutre.bg

Всичко от Автора

Плевенчани завършиха на престижното второ място и заслужиха сребърните медели и почетна купа

В гр. Кранево се проведе финалната фаза на Държавното военно първенство по футбол.

В първия ден отборът на ВСК „Ботев“ - Плевен с треньор ефрейтор 2-ри клас Мариан Денчев и капитан на отбора старши сержант Валентин Стойчев изигра своята полуфинална среща с отбора на ВСК „Тракиец-2007“ – Стара Загора и го спечели с резултат 2:1. С този резултат тимът се класира за финалите.

На финала на Държавното военно първенство по футбол отборът на ВСК „Ботев“ – Плевен не успя да победи отбора на ВСК „Стрямци-61“ – Карлово. Така в крайното класиране за първенството, плевенчани завършиха на престижното второ място и заслужиха сребърните медели и почетна купа.