След чудесно представяне в Гърция: Роси Денчева си осигури 4 точки за световната ранглиста за жени

БФТенис

Автор:

Plevenutre.bg

Всичко от Автора

Плевенчанката записа три победи и изигра своя първи полуфинал на сингъл на турнир при жените от ITF

Росица Денчева отпадна на полуфиналите на сингъл на турнира на клей в Ираклион (Гърция) с награден фонд 15 хиляди долара. Това беше първи полуфинал за 16-годишната плевенчанка на сингъл на турнир при жените от ITF. Преди този мач Роси постигна три поредни победи.

На полуфиналите Денчева загуби с 4:6, 4:6 от четвъртата поставена Клаудия Осте Ферер от Испания. Срещата продължи 1 час и 56 минути.

За доброто си представяне на турнира Денчева си осигури 4 точки за световната ранглиста за жени, съобщава БФТенис.