Добруджа и Спартак (Плевен) не се победиха в голово зрелище

Автор:

Plevenutre.bg

Всичко от Автора

Двата тима завършиха наравно 2:2 в мач от 22-рия кръг на Втора лига

Добруджа и Спартак (Плевен) завършиха наравно 2:2 в мач от 22-рия кръг на Втора лига. Двубоят на стадион "Дружба" в Добрич бе изпълнен с много положения и цели четири попадения, съобщава sportal.bg.

Всички голове в срещата паднаха през първата част. Янчо Андреев откри резултата в 5-ата минута, а седем по-късно Клаубер Сантана изравни. В 20-ата Андриян Димитров отново изведе домакините напред в резултата, но и този път гостите отговориха подобаващо. Георги Георгиев се разписа в 26-ата минута, а това се оказа и последното попадение в мача.

По този начин серията на Добруджа без загуба в шампионата продължава, а тимът на Сашо Ангелов остава на 12-а позиция с 27 точки. Спартак пък остава без успех вече шести пореден двубой.

В следващия кръг плевенчани приемат Крумовград.